O firmie

ARPEM STEEL to niezmiennie wysoka jakość oferowanych produktów i usług.

Dynamiczny rozwój ARPEM STEEL pozwala na szybką realizację zamówień oraz wyposażenie naszych Klientów w produkty najwyższej jakości. Specjalizujemy się w sprzedaży sit technicznych, spotykanych również pod nazwą siatki tkane, siatki filtracyjne, sita filtracyjne. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo również blachy perforowane oraz siatki cięto-ciągnione.

Misją naszej firmy jest Klient wyposażony w najwyższej jakości produkt marki ARPEM STEEL. Jesteśmy Zespołem z długoletnim doświadczeniem w branży metalowo – przemysłowej, znamy potrzeby rynku i wiemy jak im sprostać. W naszej firmie nie ma rzeczy niemożliwych, dzięki rzetelnemu doradztwu, pracowitości i dbałości o jakość produktów oraz naszych usług.

Stawiamy na profesjonalizm i lojalność wobec Klienta. Nieustannie rozwijamy nasz asortyment aby sprostać Państwa potrzebom. Nasza wiedza i doświadczenie pomoże Państwu dobrać najlepszy produkt w najkorzystniejszej cenie.  Posiadamy produkty dostępne od ręki dlatego wysyłka zamówienia nie stanowi dla nas problemu. Nasz towar jest pakowany w specjalne, bardzo trwałe tuby, dlatego macie Państwo pewność, że nawet najdelikatniejsze produkty zostaną przetransportowane w bezpieczny sposób.  ARPEM STEEL to marka najwyższej jakości produktów w konkurencyjnych cenach.

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
tel.: +48 784073032
e-mail: biuro@arpem.pl

Arpem Steel

Arpem Steel

2024 ⓒ Arpem Steel

Projekt i realizacja Web Room Studio